LTB,gece karanlığına mahkum edilen parkların ışıklandırılması adına çalışmalarını sürdürüyor

ltblogo
Hamitköy’de sular temiz
14 Nisan 2014
yenileniyor
Lefkoşa’da sorunlar adım adım çözülüyor
14 Nisan 2014

LTB,gece karanlığına mahkum edilen parkların ışıklandırılması adına çalışmalarını sürdürüyor

parkisik

parkisik

 

Parklar ışıldamaya başladı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) eskiden kalma elektrik borçları nedeniyle ışıklandırma sorunu yaşayan parklarla ilgili sorunun çözümü konusunda çalışmalarına hız verdi.

Bu kapsamda LTB Park, Bahçeler Trafik ve Aydınlatma Şubesi ekipleri ışıklandırma sorunu bulunan Göçmenköy Havuz Çevresi, Sancaktar Kalebey Parkı, Kaymaklı Havuz Etrafı ve Barış Manço Parkı’nda çalışma yaptı. Eksik direk, lamba ve armatürleri tamamlanarak kısmen aydınlatılmaya başlandı. Kumsal Parkı’nda da çalışma başlatan LTB Park ve Bahçeler Şubesi ekipleri parktaki eksikleri tespit ederek, sıkıntıları gidermeye başladı. Ayrıca bir süredir yapılan çalışmaların ardından parkın bir kısmını aydınlattı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından tüm parkın ışıklandırması sağlanmış olacak.

Borçlar ödeniyor, arızalar gideriliyor

Konu ile ilgili açıklama yapan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu eskiden kalma elektrik borçları nedeniyle aydınlatma sıkıntısı olan parkların, elektrik borçlarının ödenmeye başlandığına dikkat çekti. Fellahoğlu parkların elektrik sorununun çözülmesi adına yaptıkları çalışmalarla taksitlendirmeye gittiklerini ve ödemelerin yapılmaya başlandığını belirterek, ancak parklarda mevcut elektirk aksamlarının da arızalı olduğunu kaydetti. LTB Park ve Bahçeler ekiplerinin bu sorunun çözümüne yönelik yaptığı çalışmaların sürdüğünü söyleyen Fellahoğlu, elektrik arızaları giderilen parkların kısmen aydınlatılmaya başladığını belirtti. Fellahoğlu LTB ekiplerinin aralıksız çalıştığını ifade ederek kısa zamanda parklardaki tüm arızaların giderilip, parkların aydınlatılacağını önemle vurguladı.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi