LTB Faturaları Garanti Bankası Şubeleri’nde ve Web Sitesinde de Ödenebilecek

Dr.Zerrin Akalın parkı geliştirilecek
17 Ağustos 2017
Çağlayan’da festival coşkusu açık hava sineması ile başladı
22 Ağustos 2017

LTB Faturaları Garanti Bankası Şubeleri’nde ve Web Sitesinde de Ödenebilecek

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) bankalar ile yaptığı iş birlikleri kapsamında hizmet faturalarının ödeme işlemlerinin banka şubelerinden ödenebilmesi, ayrıca ATM ve web sitesi ile mobil uygulama gibi kolaylıklardan yararlanmaları ve otomatik ödeme talimatı verilebilmesi işlemi Garanti Bankası tarafından uygulanmaya başladı.
Kısa süre önce LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Garanti Bankası KKTC Ülke Müdüresi Sevda Özen’in imza koyduğu sözleşme sonrası kısa bir zamanda hayat bulan uygulama sayesinde Garanti Bankası’nda hesabı olanlar herhangi bir Garanti Bankası şubesi, ATM’ler, Garanti Bankası web sitesi ve Garanti Cep uygulamalarından LTB trafik, su ve emlak gibi fatura ödemeleri gerçekleştirebilecekler. Garanti Bankası müşterileri ayrıca LTB faturalarının ödenmesine ilişkin otomatik ödeme talimatı da verebilecekler. Banka müşterisi olmayan aboneler de faturalarını götürerek şubelerden ödeme yapabilecek.

Banka sayısı üçe çıktı
LTB 2017 yılı içerisinde Kooperatif Merkez Bankası ve Ziraat Bankası ile şubelerinden LTB faturası ödeme ve banka müşterilerinin otomatik ödeme yapabilmelerini sağlayan sözleşmeyi imzalayarak Lefkoşalılar’a sadece LTB vezneleri ile değil, farklı bankalar aracılığı ile ödeme yapmaları imkanını sağlamıştı.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi