LTB ERC ‘ye hazırlanıyor

Entropi Sahne “Yastık Adam” ile ülkemizde ilk kez sahne aldı
28 Eylül 2016
LTB-EMAA Yaz dönemi kursları sergisi 3 Ekim’de açılıyor
30 Eylül 2016

LTB ERC ‘ye hazırlanıyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ekipleri bu yıl Kuzey Kıbrıs Touring Otomobil Kurumu (KKTOK) ve Kıbrıs Otomobil Kurumu (CAA) işbirliğinde üçüncüsü yapılacak olan Avrupa Ralli Şampiyonası’nın (ERC) Kıbrıs turunun Lefkoşa’da gerçekleşecek seyirci özel etabı ile ilgili çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Bu amaçla geçtiğimiz gün LTB’nin organizasyonunda geniş katılımlı bir koordinasyon toplantısı düzenlendi. Toplantıda Sağlık Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enformasyon Dairesi, İçişleri Bakanlığı, Lefkoşa Polis Müdürlüğü ile Polis Genel Müdürlüğü’nden yetkililerinin yanı sıra LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Lefkoşa Kaymakamı İbrahim Basri de hazır bulundu.
8 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Lefkoşa seyirci özel etabı için LTB ekiplerinin ara bölgedeki çalışmaları da aralıksız sürüyor.
LTB etkinliğin en iyi şekilde ve herhangi bir aksaklık yaşanmadan gerçekleşebilmesi için organizasyonda kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğini yürütüyor.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi