LTB ekiplerinin çabası köpek ölümünü aydınlatacak

Başkentte altyapı seferberliği
27 Aralık 2015
LTB Başkanı Harmancı – Kıbrıs’ta Bugün 30 Aralık 2015
30 Aralık 2015

LTB ekiplerinin çabası köpek ölümünü aydınlatacak

LTB ekipleri ölüm anıyla ilgili gizli kamera görüntüleri ele geçirdi.

LTB ekipleri ölüm anıyla ilgili gizli kamera görüntüleri ele geçirdi.

LTB Çevre Sağlığı ve İlaçlama Birimi ekipleri dün( 28 Aralık Pazartesi) gece Taşkınköy bölgesinde gelen bir ihbarı değerlendirerek ölü bir köpeğe ulaştı. Çevre Sağlığı ve İlaçlama Birimi ekipleri olay sorasında bölgede başlattığı geniş çaplı araştırma sonucunda olay anına yönelik bir kamera görüntüsü ele geçirdi ve bu kamera görüntülerinden oluşan emareleri Polis Genel Müdürlüğü’ne teslim etti.
Polis olayla ilgili soruşturma süreci başlatırken LTB ekipleri de bölgede olayın peşini bırakmayarak daha fazla bilgi/emare bulmak için araştırmalarını sürdürüyor.
Taşkınköy bölgesinde ard arda gelen köpek zehirlenmelerinden sonra köpek sahiplerini de zehirlemelere karşı uyaran LTB, köpeklerin özellikle başıboş bırakılmamasını ve güvenli yerlerde beslemelerini istedi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi