LTB’den ‘kaktüs bahçesi’ uygulaması

ibbltb
LTB-İBB heyetleri bilgi ve tecrübe paylaştı
14 Ocak 2014
yollar copy
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu devam eden asfaltlama çalışmalarını denetledi
14 Ocak 2014

LTB’den ‘kaktüs bahçesi’ uygulaması

kaktus

kaktus

Şehrin daha güzel bir görünüme kavuşabilmesi adına yoğun çalışmalarını sürdüren Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Park Bahçeler ve Trafik Aydınlatma Şubesi, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Şube, LTB 50.Yıl Fidanlığı’nda yetiştirilmiş olan çeşitli türlerdeki kaktüslerle belli noktalardaki çember ve adacıkları güzel bir görünüme kavuşturma hedefi doğrultusunda çalışmalarına hız verdi.

Lefkoşa’da ilk kez

   Susuzluğa dayanıklılığı yanında estetik görünümü ile de dikkat çeken çeşitli kaktüslerle oluşturulan ‘kaktüs bahçesi’ uygulamasında ilk tercih edilen nokta Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde oldu. Başkent Lefkoşa’da ilk kez denenen kaktüs bahçesi, ilerleyen günler içerisinde farklı noktalarda da uygulamaya konulacak.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi