LTB’den Bayram Mesajı

orkestra etkinlik 2
5 Ağustos 2013
Tarihe saygı
13 Ağustos 2013

LTB’den Bayram Mesajı

kadri

kadri

LTB’den Bayram Mesajı

Lefkoşa Türk Belediyesi’nde göreve gelmemizin üzerinden 4 aya yakın bir süre geçmiştir.Bu süre içerisinde LTB’nin normalleştirilmesi için sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde, işadamlarımızın önemli katkılarıyla ve çalışanlarımızın üstün gayretlerle ciddi sayılabilecek çalışmalar yaptık. Tüm kesimlerde belediyemize karşı oluşan güven ortamında LTB’nin idari ve mali yapısında iyiye doğru bir dönüşüm oluştu. Bu dönüşüm önümüzdeki dönemde de ivme kazanarak devam edecektir. Başta Lefkoşa halkı olmak üzere muhtarlıklar,STÖ ve iş çevreleri ile elbirliği içerisinde başkentimiz Lefkoşa’yı layık olduğu yaşam düzeyine çıkaracağız.İçimizdeki çalışma aşkı,kararlılık ve heyecan ilk günkü gibi devam etmektedir.

Bu duygularla tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı kutlar, herkesin aileleri ve sevenleri ile başta sağlıklı olmak üzere mutlu, huzurlu ve güzel bir bayram tatili geçirmesini dilerim.

                                                                                                                           Kadri Fellahoğlu

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi