LTB’de Eğitim Çalışması

Bilgilendirme toplantıları sürüyor
26 Temmuz 2013
Denetim
LTB’den iş yerlerine denetim
31 Temmuz 2013

LTB’de Eğitim Çalışması

EğitimLTB’de “Hamamböceği-Fare-Sıçan ile Mücadele” konulu eğitim çalışması yapıldı.

Yeni mücadele teknikleri konuşuldu.                      

Lefkoşa Türk Belediyesi’nde (LTB) halka daha verimli ve etkin hizmet verilmesi amacıyla gerçekleştirilen personele yönelik eğitim çalışmaları sürüyor. Bu hafta içerisinde Pazartesi ve Perşembe olmak üzere 2 oturumda gerçekleşen eğitim çalışmasında LTB Çevre İlaçlama ve Mezbaha Şubesi personeline “Hamamböceği-Fare-Sıçan ile Mücadele” konulu güncel bilgiler verildi. Eğitim Türkiye’den gelen, Hamamböceği,Fare ve Sıçan ile mücadelede uzman kişiler olan Didem Özkan ile Tuğçe Güleryüz Ercan tarafından verildi. Toplantıya katılan ilgili şubenin personelleri hem hamamböceği, sıçan ve farelerle ilgili genel bilgiye sahip oldu hem de bu alandaki en son geliştirilen mücadele tekniklerini öğrenmiş oldu. LTB personeline yönelik Mart ayı içerisinde de Envirotek firması tarafından “Sivrisinekle Kaynağında Biyolojik Mücadele” konulu eğitim semineri verilmişti.

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi