LTB’de eğitim çalışmaları devam ediyor

portaka
Portokal Tadında “Akdeniz”
30 Eylül 2013
Kaynağı hazır proje ile yılların sorunu ortadan kalkmış olacak
30 Eylül 2013

LTB’de eğitim çalışmaları devam ediyor

egitim

egitim

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Kanalizasyon Şubesi personeline yönelik (26 Eylül Perşembe) Sivil Savunma Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü tarafından “Kapalı devre suni solunum ekipmanı kullanımı” konulu eğitim verildi.

Sivil Savunma Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen eğitimde, metan gazının olumsuz etkisi altında kalmamak için suni solunum ekipmanlarının doğru kulanımı ve alternatif olabilecek techizatlar konusunda LTB Kanalizasyon Şubesi personeli uygulamalı olarak bilgilendirildi. LTB Kanalizasyon Şubesi personelinin daha emniyetli bir şekilde “Kapalı devre suni solunum ekipmanı kullanımı” amacını taşıyan eğitim başarıyla tamamlandı.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi