LTB’de çalışmalar son sürat

destek1
LTB’ye destek ziyaretleri sürüyor
19 Ağustos 2013
Fellahoğlu’ndan gençlere çağrı
21 Ağustos 2013

LTB’de çalışmalar son sürat

bakım

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) şehrin güzelleştirilmesi adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Bu kapsamda Park Bahçeler ve Trafik Aydınlatma Şubesi uzun bir süreden beridir bakımı yapılmayan köprü korkuluklarını boyama başladı. Gerçekleştirilen bakım onarım çalışmasında, bir süre önce LTB’ye Kıbrıs Türk İş Adamları Komseyi Başkanı İlker Zügürt tarafından yapılan bağış içerisinde bulunan boyalar kullanılıyor. Park Bahçeler ve Trafik Aydınlatma Şubesi tarafından yapılan açıklamada, Başkentin çok daha bakımlı ve güzel bir görünüme kavuşturulabilmesi adına çalışmaların devam ettiği belirtilerek, bu çalışmaları dayanışma ruhu içerisinde destekleyen tüm kişi ve kurumlara teşekkür edildiği belirtildi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi