LTB bölgede kazı çalışması yok!

ltblogo
İzinsiz ve Uygunsuz Tabelalar kaldırılacak
8 Ekim 2013
dere
Fellahoğlu “Ortak çalışma ile sorunu çözeceğiz”
9 Ekim 2013

LTB bölgede kazı çalışması yok!

ltblogo

ltblogo

Lefkoşa’da, Atatürk Spor Salonu yanında bulunan İçişleri Bakanlığı’na bağlı Trafik Hizmetleri Birimi sorumluluğunda olan trafik ışıkları bir süredir arıza nedeniyle çalışmıyor.

İçişleri Bakanlığı’na bağlı Trafik Hizmetleri Birimi konu ile ilgili olarak basına yaptığı açıklamada, bölgede yapılan kazı sonucu trafik ışıklarınına ait kabloların zarar gördüğünü kaydetti. Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) yetkilileri ise söz konusu noktada herhangi bir kazı çalışması olmadığını vurguladı. LTB yetkilileri ayrıca yaklaşık bir haftadır devam eden arızanın giderilememesinin nedeninin şirket ve bakanlık arasındaki prosedürden kaynaklandığına dikkat çekti. İlgili firmanın arızayı giderebilmesi için İçişleri Bakanlığı’na bağlı Trafik Hizmetleri Birimi’nden onay alması gerektiğini ifade eden LTB yetkilileri arızınanın en kısa sürede giderilmesi için prosedürün hızlandırılması gerektiğini belirtti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi