LTB Başkanı Harmancı LBO Çocuk Korosu’nu kabul etti

18 Aralık 2016
20 Aralık 2016
Çocukların dans keyfi
30 Aralık 2016

LTB Başkanı Harmancı LBO Çocuk Korosu’nu kabul etti

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Lefkoşa Belediye Orkestrası (LBO) Çocuk Korosu’nu kabul etti.
Koro Şefi Hare Yakula’nın refakat ettiği çocuk korusu, LTB Başkanı Mehmet Harmancı’ya koroya gösterdiği destekten dolayı teşekkür etti. Koro Şefi Yakula ayrıca Başkan Harmancı’yı  23 Aralık Cuma akşamı Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphane Salon 4’te gerçekleşecek, LBO Çocuk Korosu yeni yıl konserine de davet etti.

1-6
“Konserde kardeşlik ve dostluk şarkıları söylenecek”
Konserde, küçüklerden büyüklere dostluk ve kardeşlik mesajlarının verileceğini ifade eden Yakula, korolarının 4 yıldan beridir konserler verdiğini söyledi.
Gecede, Lefkoşa Belediye Orkestrası Çocuk Korosu’nun yanı sıra Geçitkale Belediye Korosu ve Mesarya Bölge Korosu’nun da konuk koro olarak yer alacağını belirten Yakula, konsere girişin ücretsiz olacağını belirtti.

LTB Başkanı Harmancı: “Çocuk Koromuz ile gurur duyuyoruz”
LTB Başkanı Mehmet Harmancı kabulde yaptığı konuşmada, Lefkoşa Belediye Orkestrası Çocuk Korosu ile gurur duyduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.Çocuk Korosunun sunduğu konserlerin her zaman büyük beğeni ve takdir topladığını kaydeden Harmancı,  koronun 2017 yılı içerisinde yeniden yurt dışında konser vermesi ile ilgili de çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi