LTB Başkanı, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı ile görüştü

Harmancı, sanayiciler ile bir araya geldi
27 Temmuz 2016
Hamitköy Şebeke suyu ilk tahlil sonuçları temiz ve sağlıklı
31 Temmuz 2016

LTB Başkanı, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı ile görüştü

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) Başkanı Mehmet Harmancı 27 Temmuz Çarşamba günü Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği Başkanı George Marko Pouliotis’i kabul etti. Yaklaşık 1 saat süren Harmancı- Pouliotis görüşmesinde beledi konuların yanısıra ülke ve dünya gündemindeki çeşitli konular da görüşüldü. Harmancı-Pouliotis görüşmesinde Komisyonla olan ilişkilerin güçlendirilebilmesi, fon kaynaklarına ulaşım, AB uyum süreci gibi konular yer aldı. Görüşmede AB’yi de ilgilindiren çeşitli altyapı çalışmaları da ele alındı. Her iki yetkili ayrıca son zamanlarda artan global terör saldırıları, Türkiye’de meydana gelen darbe girişimi, UK’in Brexit oylaması sonucundaki gelişmeler ve Kıbrıs sorununda gelinen aşama hakkında da karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi