LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kulüpler Birliği yetkililerini kabul etti

fellah
Fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görev
17 Temmuz 2013
cember
Eziç Restoran’ın katkıları ile Atatürk Kapalı Spor Salonu Çemberi düzenleniyor
18 Temmuz 2013

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kulüpler Birliği yetkililerini kabul etti

kabul

kabul

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kulüpler Birliği yetkililerini kabul etti

Futboldaki sıkıntılar konuşuldu

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Kadri Fellahoğlu, Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip’i kabul etti. Görüşmede birlik yönetimi adına Mehmet Kadri ve LTB Meclis Üyesi, aynı zamanda LTB Spor Komitesi Başkanı Akın Aktunç hazır bulundu.

Garip: Sıkıntı ve çözüm önerilerini rapor haline getirdik

Birlik Başkanı Yurdaer Garip geçtiğimiz ay içerisinde düzenledikleri Futbol Çalıştayı ile ilgili Başkan Fellahoğlu’na bilgiler vererek sonuç raporunu sundu.

Çalıştayda futbolcular, antrenörler, hakemler, spor yazarları ve kulüplerin bağlı bulundukları dernek ve birliklerin temsilcilerinin toplanarak durum analizi yaptıklarını belirten Garip, sonucunda sıkıntıları ve çözüm önerilerini bir rapor halinde toparladıklarını ve yetkililere sunduklarını belirtti.

Fellahoğlu: Bu rapor iyi değerlendirilmeli

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise Futbol Kulüpler Birliği’nin çok yararlı bir çalışma yaptığına vurgu yaparak, hazırlanan raporun iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

LTB olarak kendilerinin ilgili raporu inceleyeceklerini ve kendi üzerlerine düşen herhangi birşey varsa hayata geçirmek adına çalışacaklarını aktaran Fellahoğlu, futbolun ilerleyişi adına tüm kuruluşların böylesi bir paylaşıma girmesinin örnek olmasını diledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi