LTB 70 işyerini denetledi

LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ AÇIK İHALE USULÜ TEKLİF KABULÜ
25 Eylül 2017
Lefkoşa Belediye Orkestrası Halk Müziği konseri beğeni ile izlendi
26 Eylül 2017

LTB 70 işyerini denetledi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) 18 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasında LTB sınırları içerisinde faaliyet gösteren 70 iş yerini denetledi.

Denetimler kapsamında, 3 iş yerine izinsiz personel çalıştırılması; 1 iş yerine  yapısal eksiklikler nedeniyle ihbarname verildi. Ayrıca  İskenderiye Döner Salonu isimli iş yerinin faaliyeti ise bir önceki günden kalma döner satışının yapılması nedeniyle durduruldu.

Montesorri Eğitim Merkezi, Expression Berber Salonu ve Shades Kuaför Salonu  isimli iş yerlerine de izinsiz iş yeri çalıştırmaktan  dolayı  Belediyeler Yasası kapsamında para cezası kesildi.

Denetlenen işyerleri niteliklerine göre: 3 Market, 1 Gıda Deposu, 1 Kahvehane, 4 İnternet Kafe, 3 Pansiyon, 1 Büfe, 17 Restoran, 3 Pastane, 7 Kafeterya, 2 İmalathane, 2 Fırın, 1 Meyhane, 1 Bar, 9 Kuaför ve Berber Salonu, 3 Eğitim Merkezi, 1 Yurt, 1 Piliç Satış Yeri, 10 Kasap

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi