LTB 3. Gençlik ve Spor Şöleni tamamlandı

LTB’den iş yeri denetimlerine ara yok
15 Mayıs 2017
Başbakan Özgürgün, LTB’yi ziyaret etti
16 Mayıs 2017

LTB 3. Gençlik ve Spor Şöleni tamamlandı

Lefkoşa Türk Belediyesi Spor Kulübü’nün (LTB) bazı spor federasyonlarıyla birlikte düzenlediği 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni, dün (14.05.2017) düzenlenen bisiklet yarışlarıyla tamamlandı.

Şölen, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tekerlekli sandalye empati maçı, ALGIM-Levent basketbol gösteri maçı ve jimnastik şovu  ile başlamış, masa tenisi, jimnastik, eskrim, Taekwondo Karete Budo Kırış müsabakaları ve Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Ahmet Sami Topcan Kupası ile devamvetmişti. Kıyasıya yarışlara sahne olan 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni dün (14.05.2017)  düzenlenen bisiklet yarışları ile sona erdi.

3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni müsabaka sonuçları

Eskrim

Erkek Kılıç Genel Sıralama        Bayan Kılıç Genel sıralama     Erkek Flöre Genel Sıralam    Bayan Flöre Genel Sıralama

1- Ahmet Alıcı                             1-Sude Zeynep Bediz              1-Kutay Uslu                                1-Meltem Çolak

2-Görkem Ater                              2-Elif Kufa                              2-Deniz Futsi                                   2-Simay Uslu

3–Barış Göksu                              3-Feriha Geylan                        3-Arda Erciyas                             3-Sera Gürler

3-Muhammed Ketkanlı                                                                   3-Yusuf Erkan                             3-İrem Kesim

 

Jimnastik

2006-2005                                      2006-2007                              2008-2009                            2010-1011

1-Meryem Arslan                     1-Günay Canbay                       1-Zaime Kılıç                       1-Tuğçe M. Aksunan

2-Azra Okay                             2-Tarling Görgün                     2-Hazan Yaşlıhan                 2-Mira Kutruza

3-Mustafa Ali Öztürk               3-Niran Tacel                           3-Neriman Vaiz                    3-Ayla Çelebi

 

Bisiklet

Yıldız A                                     Yıldız B                                                  Genç

1- Samet Deste (YDÜ)          1-Berkem Resmi (YDÜ)           Mehmet Açıkgül (LTB)

2-Mehmet Akpınar  (YDÜ)   2-Berkay Necipoğlu (YDÜ)

3-Emre Şenpınar  (YDÜ)       3-Doğa yılmaz (YDÜ)

4-Kadir Harbelioğlu (Tüfekçi)

 

Masa Tenisi

Kızlar                                              Erkekler

1.Kezal Akcatepe (GAÜ)             1.Güzey Aknar (GSB)

2.Havva Yeşilleme (GSB)             2.Doğaç Toprak İdris (Levent)

3.Sude Köknel (BMTAYD)           3.Burak Algül (ASB)

3.Bilge Ervander (GAÜ)                3.Doğan Aktaşlı (GSB)

Ahmet Sami Topcan Kupası’nı  Küçük Kaymaklı kazandı.

Taekwondo Karete Budo Kırış müsabakaları

Bayanlar Sudo /Çirgi El Kırışı

  1. Kategori 1.Dora Acarip 2. Tanem Eker 3.Nazım Efe Hamurcu
  2. Kategori 1.Sıla özdemir 2.Havva Canan Cansever 3 Ceren Yılmaz
  3. Kategori 1.Açelya Ergin 2.Elif Nur Karadağ 3.Sude Umaç

4.Kategori  1. Ayşe Dişçeken 2.Şerife Patlar 3. Elif Bülbül

  1. Kategori 1.Yaren Yuvka 2. Hayat keskin 3.Doğa Ateş
  2. Kategori 1. Ana Tüysüz 2. Betül Peyravi 3. Betül Çeylan
  3. kategori 1. Gülistan Hamrayeva 2. İrina Acar 3.Elana Pakhomova
  4. Kategori 1. Dilfuza Babayeva 2. Maryam Golabgir 3.Tuba şener

Erkekler Sudo/Çirgi El Kırışı

  1. Kategori 1. Oğulcan Doğan 2. Hüray Beyazsaçlı 3.Efe Furkan Cansever
  2. Kategori 1. Ömer Özdemir 2. Alp Emre Acar 3. Mert kaya
  3. Kategori 1.Nikita Gordeev 2. Yunus Emre Tomak 3. Ahmet Dişçeken
  4. Kategori 1.Baran Yıldız 2.Hakan Gök 3. Ufuk Gül
  5. Kategori 1. Denktaş Karamahutoğlu 2. Hüseyin Erçelik 3. Danial Heidari
  6. Kategori 1. Yasin Tomak 2. Rayan Golabgir 3.Mahmut Colayır
  7. Kategori 1. Atakan Ergin 2. Mehmet Çil 3. Zeynel Yıldırım

Bayanlar Yopçagi/Tolyoçagi Ayak Kırışı

  1. Kategori 1.Dora Acaralp 2. Tanem Eker 3. Nazım Efe Hamurcu
  2. Kategori 1. Sıla Özdemir 2. Havva Canan Cansever 3. Ceren Yılmaz
  3. Kategori 1. Açelya Ergin 2. Sude Umaç 3. Elif Nur Karadağ
  4. Kategori 1.Şerife Patlar 2.Ayşe Dişçeken 3. Elif Bülbül
  5. Kategori Hayat Keskin 2. Doğa Ateş. 3. Yaren Yuvka
  6. Kategori 1. Ana Tüysüz 2. Betül Peyravi 3.Betül Çeylan
  7. Kategori 1. Gülüstan Hamrayeva 2.İrina Acar 3.Elena Pakhomova
  8. Kategori 1.Maryam Golabgir 2.Dilfuza Babayeva 3.Tuba Şener

Erkekler Yopçagi/Tolyoçagi Ayak Kırışı

  1. Kategori 1.Oğulcan Doğan 2. Hüray Beryazsaçlı 3.Efe Furkan Cansever
  2. Kategori 1. Alp Emre Acar 2.Ömer Özdemir 3. Mert Kaya
  3. Kategori 1.Nikita Gor deev 2.Yunus Emre Tomak 3. Ahmet Dişçeken
  4. Kategori 1.Baran Yıldız 2. Hakan Gök 3.Ufuk Gül
  5. Kategori 1. Denktaş Karamahmutoğlu 2. Hüseyin Erçelik 3. Danial Heidari
  6. Kategori 1.Yasin Tomak 2. Rayan Golabgir 3.Mahmut Colayır
  7. Kategori 1.Atakan Ergin 2.Mehmet Çil 3. Zeynel Yıldırım
Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi