Lefkoşa’nın parkları bakımdan geçiyor

151 yapı etkin denetimden geçti
17 Ocak 2017
Lefkoşa 60 bin çiçek fidesiyle renklenecek
21 Ocak 2017

Lefkoşa’nın parkları bakımdan geçiyor

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) başkent Lefkoşa’da bulunan  parklara yönelik gerçekleştirdiği budama ve bakım çalışmalarında şu ana kadar 20’e yakın parkı ve yeşil alanı bakımdan geçirdi. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte park ve yeşil alanlarda yazın mevsim şartlarının uygun olmadığından dolayı yapılamayan  çalışmalar geçtiğimiz Aralık ayında başladı. LTB Park Bahçeler ve Trafik Şubesi ekipleri tarafından belediye sınırları dahilindeki parklarda gerçekleştirilen kapsamlı çalışmalarda bugüne kadar 20’e yakın park ve yeşil alanda çit bitkileri ve ağaçlar usulüne budandı. Bir aydır süren kapsamlı bakım çalışmaları sonrasında yurttaşların sıklıkla kullandığı belediye ait parklardaki yeşil örtü daha bakımlı ve kullanışlı hale gelmiş oldu. LTB sınırlarındaki tüm parkları kapsayacak budama ve bakım çalışmaları çerçevesinde Park Bahçeler ve Trafik Şubesi ekipleri belli bir programa göre çalışmalarına devam  ediyor.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi