fbpx
LTB Kadın Sığınma Evi yararına Akıncılar’da, yemekli etkinlik düzenlendi
21 Ağustos 2016
Heyecan ve coşku bir arada
21 Ağustos 2016

Lefkoşa’nın çocukları futbolla buluştu

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun (KTFF) işbirliğinde ilk kez düzenlenecek olan Lefkoşa Kupası, dün açılış konuşmalarının ardından 13-14 yaş kategorisindeki grup maçları ile başladı.

Yusuf Kaptan Sahası’nda gerçekleştirilen turnuvanın açılışında LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile KTFF 2.Başkanvekili Oktay Çocuk birer konuşma yaptı.

KUPA 4

Harmancı ve Çocuk’tan güzel mesajlar

İlk konuşmayı gerçekleştiren LTB Başkanı Mehmet Harmancı, altyapıların futbolda öneminin büyük olduğuna işaret ederek, Lefkoşa’da bulunan takımların altyapılarını buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduklarını açıkladı.

KTFF 2.Başkanvekili Oktay Çocuk ise LTB’nin organizasyonunun diğer belediyelere örnek olmasını, aynı organizasyon konusunda diğer belediyelerden gelecek taleplere de olumlu bakacaklarını ifade etti.

KUPA 1

Heyecan 13-14 yaş ile başladı

Konuşmaların ardından turnuva Haspolat Futbol Okulu ile GAÜ Çetinkaya’nın 13-14 yaş grubu takımlarının mücadelesi ile başladı.

2 ayrı kategoride (11-12 yaş, 13-14 yaş) oynanacak kupa maçlarına GAÜ Çetinkaya, Gençlik Gücü, Göçmenköy, Hamitköy, Haspolat Futbol Okulu, Küçük Kaymaklı ve Yenicami katılıyor. 3 gün sürecek turnuvada final maçları 21 Ağustos Pazar günü oynanacak. Final maçlarının arasında ise bir gösteri maçı yer alacak

Facebook Yorumları
Supportscreen tag