Lefkoşa’nın başkanları yemekte buluştu

İtalyan Film Festivali gala ile başladı
9 Mart 2016
Tiyatronun ortak dili bu kez kadını anlattı
10 Mart 2016

Lefkoşa’nın başkanları yemekte buluştu

Başkent Lefkoşa’nın iki kesiminde hizmet veren Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Lefkoşa Rum Belediyesi başkan ve yetkilileri, Birleşmiş Milletler yetkililerinin daveti ile yemekte buluştu.

 

Harmancı ve Yiorkadjis misafir edildi

Birleşmiş Milletler Sivil İşler Sorumlusu Feylene Woolly’nin 3 yıldır düzenli olarak iki belediyenin yetkililerini misafir ettiği öğle yemeğine, LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile mevkidaşı Lefkoşa Rum Belediyesi Başkanı Constantinos Yiorkadjis katıldı.

Yemekte LTB’nin Projeler, Emlak ve Dış İlişkiler Şubesi Amiri Ali Güralp ile birlikte şubeden yetkililer hazır bulunurken, Lefkoşa Rum Belediyesi’nden de yetkililerin katılımı oldu.

 

Ortak projelerin durumu ve BM’nin koyacağı katkılar konuşuldu

İki belediyenin sürdürmekte olduğu ortak projeler hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı toplantıda ayrıca, ara bölge ve şehrin her iki tarafının daha entegre olabileceği yeni projeler de masaya yatırıldı. Toplantıda projelere ek olarak çözüm süreci konusu ve olası çözüm sonrasında Lefkoşa’da atılması muhtemel adımlar da irdelendi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi