Lefkoşa’ya su verilemiyor

ltblogo
Lefkoşa’da şebeke içme suyu ve damacana sular temiz
20 Ocak 2014
talat
Talat: “Fellahoğlu LTB’yi düze çıkaracak kapasiteye sahip”
21 Ocak 2014

Lefkoşa’ya su verilemiyor

ltblogo

ltblogo

 

KIB-TEK’in Lefkoşa kentine su sağlayan Su Dairesi’ne ait tesis ve kuyuların elektriğini kesmesinden dolayı Lefkoşa’ya su verilemeyecek.KIB-TEK, Su İşleri Dairesi’ne ait Kumköy,Serhatköy’deki tesisler ve buna su sağlayan kuyular, Hamitköy’e su sağlayan Dikmen’deki kuyu ve Haspolat’a su sağlayan Güngör’deki kuyunun elektriğini bugün(20Ocak Pazartesi) itibarıyla kesti. Bu durum düzelinceye kadar bir tek Güney Lefkoşa’dan gelen hattan beslenen küçük bir bölge dışında bölgelere su verilemeyeceğini belirten LTB Yetkilileri belediye olarak vatandaşların suyu idareli kullanması uyarısı yaptı. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu da bu sorunun bir an önce çözüme kavuşarak şehrin tekrar suya kavuşması için tarafları sağduyuya davet etti.  

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi