fbpx
Küçükkentliler Derneği’nden LTB Paylaşım Mutfağı’na katkı
19 Ekim 2018
15 Ağustos 2018
23 Ekim 2018

“Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor” Maratonu için hakem eğitimlerine başlandı

Bu yıl 11 Kasım Pazar günü koşulacak “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor” Maratonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. LTB tarafından 8.kez düzenlenen, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda ve “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor, Paylaşım Artıyor” sloganıyla 4 kilometre (Halk Koşusu), 10 kilometre ve 21 kilometrelik (Yarı Maraton) olarak 3 kategoride koşulacak maratonda hakem olarakgörev alacak öğrencilereYDÜ’de eğitim verilmeye başlandı.
itim veriliyor. gösterdiklerini ifade etti.

Maraton, LTB Paylaşım Mutfağı için koşulacak
Son dört yıldır ihtiyaçlı kesimlere yardımcı olmak ve toplumsal bir fayda sağlanması amacıyla geçekleştirilen maratonun geliri bu yıl, LTB tarafından 170’den fazla ihtiyaçlı bireye günde bir öğün yemek sağlayan Paylaşım Mutfağı’nın yemek dağıtımında kullanılacak servis aracı alımı için kullanılacak.
Kayıtlar 26 Ekim’de başlıyor
Maraton için kayıtları 26 Ekim’de başlıyor. Kayıtlar LTB önünde kurulacak kayıt masasında ve gezici kayıt ekiplerince(kayıt noktaları önümüzdeki günlerde LTB’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak) yapılırken maratona katılım ücretleri 4 km için 20 TL, 10 km için 30 TL ve 21 km için 50 TL olarak belirlendi.

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag