Lefkoşa Müzik Günleri başladı

sat2
LTB Merhum Başkanları Satranç Turnuvası ile anıldı
10 Mart 2014
10 Mart 2014
10 Mart 2014

Lefkoşa Müzik Günleri başladı

alikonser

alikonser

 

Lefkoşa Belediye Orkestrası tarafından düzenlenen “5. Lefkoşa Müzik Günleri” Ali Özkan konseri ile başladı.

Lefkoşa Müzik Günleri çerçevesinde ilk konser, Lefkoşa’daki TED Koleji salonunda Şef Can Sözer yönetimindeki Lefkoşa Belediye Orkestrası eşliğinde sanatçi Ali Özkan konseri ile gerçekleştirildi.

Katılımcılar onuruna verilen resepsiyonun ardından gerçekleştirilen konserde Sanatçi Ali Özkan, Türk Sanat Müziği’nin sevilen eserlerini seslendirdi. Solist Ali Özkan 5.düzenlenen Lefkoşa Müzik Günleri’nde yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, Lefkoşa Belediye Orkestrası ve şef Can Sözer ile çok güzel bir çalışma yaptıklarını kaydetti.

12 Mayıs’a kadar sürecek olan Müzik Günleri’nde elde edilecek gelir, her yıl olduğu gibi bu yılda eğitim ve hayır kurumlarına bağışlanacak.

Lefkoşa Müzik Günleri 21 Mart Cuma günü Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Ayşegül Zaim konseri ile devam edecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi