fbpx
LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ TEKLİF KABULÜ
7 Haziran 2016
Çağlayan, Uluslararası Halk Dansları Festivali’ne evsahipliği yapacak
9 Haziran 2016

Lefkoşa Kupası heyecanı

Lefkoşa Türk Belediyesi ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ülke sporunun gelişimine katkı koyacak güzel bir işbirliğine imza atıyor. Kulüp altyapılarının gelişmesi adına ortaklaşa olarak düzenlenecek Lefkoşa Kupası için KTFF Genel Merkezi’nde bir toplantı gerçekleştirildi.

KUPA 1

Maçlar Yusuf Kaptan Sahası’nda yapılacak

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’nun yanı sıra LTB Asbaşkanı Akın Aktunç, Spor Komisyonu Üyesi Hüseyin Kıral ve KTFF 2.Başkan Vekili Oktay Çocuk’un katıldığı toplantıda Lefkoşa Kupası konusu masaya yatırıldı.

Lefkoşa Beledi sınırları içerisinde bulunacak kulüplerin yanı sıra KTFF’ye bağlı futbol okullarının katılımını öngören turnuva 11-12 ve 13-14 yaş olarak 2 farklı kategoride oynanacak.

Yusuf Kaptan Sahası’nda düzenlenecek turnuvanın tarihi konusunda araştırmalar yapılırken, Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanıyor.

 

Harmancı ve Sertoğlu memnuniyet belirtti

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, hedeflerinin Çağlayan Bölgesi’ni canlandırmak olduğunu, bu kapsamda düzenleyecekleri Lefkoşa Kupası’nın altyapılar yanında bu amaca da hizmet edeceğine işaret etti.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ise kurumlar arası işbirliğine güzel bir örnek oluşturacak Lefkoşa Kupası’nın yürüttükleri altyapı vizyonlarına uygun olacağını ifade etti.

Facebook Yorumları
Supportscreen tag