Lefkoşa için dayanışma sürüyor

subay
Fellahoğlu, Emekli Subaylar Derneği’ni kabul etti
18 Temmuz 2013
Tüketici dernekleri Ferllahoğlu’na destek verdi
22 Temmuz 2013

Lefkoşa için dayanışma sürüyor

 

İlker Züğürt LTB’ye boya malzemesi katkısı yaptı.

 

Kıbrıs Türk İşadamları Konseyi Başkanı İlker Züğürt başkent Lefkoşa’daki köprü korkuluklarının boyanması amacıyla Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB)’ne malzeme katkısında bulundu. Boya malzemelerini LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’na teslim eden Züğürt başkent Lefkoşa’yı seven herkesin elinden geldiği ölçüde katkı yapması gerektiğini ifade etti. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu da duyarlı işadamlarının belediyeye yaptığı katkılardan memnun olduğunu söyleyerek başkent Lefkoşa’yı tekrardan çağdaş bir şehir haline getirmenin belediye,sivil toplum örgütleri,iş dünyası ve vatandaşların ortak çabası ve dayanışması ile mümkün olabileceğini dile getirdi. Fellahoğlu köprülerin korkuluklarının boyanması konusundaki katkılarından dolayı İlker Züğürt’e çok teşekkür etti.

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi