Lefkoşa’daki ekinokok muayeneleri için yarın son gün

Arasta ve Lokmacı Bölgesi esnafına uyarı
4 Temmuz 2013
MESLEK VERGİSİ DUYURU
4 Temmuz 2013

Lefkoşa’daki ekinokok muayeneleri için yarın son gün

1 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve Hayvanları Koruma Derneği’nin ön bahçesinde gerçekleştirilen ekinokok kontrollerinde yarın son gün. Vatandaşlar 08:30 ile 12:30 saatleri arasında Hayvanları Koruma Derneği’ne giderek köpeklerinin ekinokok muayelerini yaptırabilir.

Buarada 8 Temmuz Pazartesi günü de Haspolat Muhtarlık binası önünde 08:30 ile 12:30 saatleri arasında ekinokok muayenesi gerçekleştirilecek.
LTB Çevre, İlaçlama ve Mezbaha Şubesi, köpeklerin ruhsatlandırılmasının ve ruhsatsız köpek beslemenin suç olduğunu ve para cezası gerektirdiğini bir kez daha yineledi.Köpeklerin ruhsatlandırılması için köpeği muayene eden hekimin hayvan sahibine verdiği sağlık karnesi ile önce Veteriner Dairesi’ne sonrada belediyeye gidilerek ruhsat çıkartılması gerekiyor.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi