Lefkoşa’da çiçekler açıyor

ltblogo
LTB’den Duyuru
16 Nisan 2014
ltblogo
Amber Su’nun tahlil sonuçları temiz
17 Nisan 2014

Lefkoşa’da çiçekler açıyor

cicek

  cicek

Başkent Lefkoşa’nın daha yeşil ve güzel bir görünüme kavuşturulması amacı ile Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ekipleri çalışmalarına hız verdi. Park, Bahçeler, Trafik ve Aydınlatma Şubesi personelleri baharın gelmesi ile birlikte çeşitli kavşak, adacık, refüj ve parklarda çiçeklendirme çalışması yapıyor. Farklı türlerdeki mevsimlik çiçekler ile birlikte güzelleşen alanlar memnuniyet yaratıyor.

Fellahoğlu: Şehrin estetiği çok önemlidir

   LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, yeşillendirme ve çiçeklendirme çalışmalarına büyük önem verdiğini ifade ederek, bir şehrin estetiğinin oldukça önemli olduğunu vurguladı. Fellahoğlu ilgili şubelerinin bu çalışmaları sürdüreceğini ifade ederken, Başkent’in yavaş yavaş layık olduğu seviyeye taşıyacaklarını dile getirdi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi