Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Mardin’de turneye çıkıyor

LTB personeli işaret dili öğreniyor
1 Kasım 2015
Uygunsuz koşullarda taşınan, mühürsüz etler müsadere edildi
2 Kasım 2015

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Mardin’de turneye çıkıyor

Çocuk oyunu “Canını En Çok Ne Yakar” Mardin’de 5 temsil yapacak.

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu(LBT) 2015-2016 sezonundaki ikinci turnesini Mardin’e yapıyor. LBT çocuk oyunu “Canını en Çok Ne Yakar” ile 2-8 Kasım tarihleri arasında Mardin’de gerçekleşecek 6.Uluslararası Mardin Gençlik ve Çocuk Festivali’ne katılıyor. Mardin Dramatik Sanatlar Eğitim ve Araştırma Derneği’nin daveti üzerine festivale katılacak LBT Mardin’deki turne kapsamında 5 temsil sahneleyecek. Limasol Türk Bankası Sosyal Sorumluluk Co.’nun katkıları ile sahneye konan ve daha önce ülkemizdeki birçok okulda sahnelenen “Canını En Çok Ne Yakar” bu kez de Mardin’de çocuklarla buluşacak. LBT’nin temsilleri Mardin AKM Büyük ve AKM Küçük Salonları’nda oynanacak.Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Mardin’de turneye çıkıyor3

Hatice Tezcan’ın yönetmenliğini yaptığı çocuk oyununda Osman Ateş, Melihat Beşe, Erdoğan Kavaz, Cem Aykut, Asu Demircioğlu, Melek Erdil,Aytunç Şabanlı ve İzel Seylani oynuyor.

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Mardin’de turneye çıkıyor2

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi