Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Festival Komitesi’nden duyuru

LBO Çocuk Korosu 2016-2017 sezonu kayıtları başladı
25 Ağustos 2016
SPONSORLUK TEKLİF KABULÜ
26 Ağustos 2016

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Festival Komitesi’nden duyuru

Değerli seyircilerimiz, heyecanla beklenen festivalimizin bilet satışı başlangıcında ne yazık ki internetten yapılan satışlarda teknik bir sorun yaşadık ve bu sorun hem internetten bilet alan seyircilerimizi hem de Avenue gişesinde bilet için bekleyen seyircimizi etkiledi. Bunun için Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Festival Komitesi olarak mağdur olan tüm seyircilerimizden özür diliyoruz. Bu sorunun giderilmesi için internetten bilet alan seyircilerimizin biletleri iptal edilecek ve ücretleri hesapları üzerinden iade edilecektir. Bu sorun çok kısa bir süre içerisinde giderilecek ve satış hem internet hem de Avenue gişesinden bugün(25 Ağustos Perşembe) saat 18:00’de başlayacaktır. İnternetten bilet alan seyircilerimiz gerek duyduğu takdirde lütfen Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’na 2278782 nolu telefondan ulaşabilir

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi