Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor

Hem öğretici, hem keyifli
27 Temmuz 2015
LTB Spor Kulübü genel kurulu yapıldı
1 Ağustos 2015

Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Telsim arasında imzalanan Kumsal Parkı’nın Yeniden Canlandırma ve Işıklandırma Projesi protokolü kapsamında tümüyle yenilenen Kumsal Parkı yeni teması ile yarın (30 Temmuz Perşembe) halkın hizmetine sunulacak.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile KKTC Telsim Genel Müdürü Rasim Karas’ın da hazır bulunacağı açılış saat 19:00’da gerçekleştirilecek.
Çalışmalar sonucunda Kumsal Park’ta, engelli bireylerin, çocukların ve ailelerin birlikte vakit geçirebileceği bir park yaratıldı. LTB ile Telsim iş birliğinde yürütülen tadilat çalışmaları kapsamında eski oyun grupları ile spor aletleri çıkarılıp, yerine yenileri monte edildi.
Parkta mevcut parkelerin bir kısmı sökülüp, görme engellilerin yürüyüş yolu için engelli parkelerin montajı yapıldı. Parktaki engelli rampaları yenilendi ve spor alanına erişim için bir engelli rampası inşa edildi.

Graffiti çalışmaları ile renklenen parkın açılışına tüm basın yayın kuruluşları ile halkımız davetlidir.

Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor-2  Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor-3Kumsal Park yenilenen teması ile yarın açılıyor-4

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi