fbpx
15 Ağustos 2016
Metro Fish Balıkçılık’a ait 300 kilo ton balığı imha edildi
16 Ağustos 2016

Kıbrıs Tiyatro Festivali İletişim Sponsoru Telsim

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından bu yıl 14’ncüsü düzenlenecek Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin iletişim sponsorluğunu Telsim üstlendi.
Sponsorluk imza töreni bugün (15.08.2016) LTB Mimar Mehmet Vahip Toplantı Salonu’nda yapıldı.
İmza törenine LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Telsim Kurumsal İlişkiler Kıdemli Müdür Yardımcısı Nil Zorlu Atai   ile Festival Komitesi Başkanı Kıymet Karabiber katıldı.

Tanpınar: “Kıbrıs Tiyatro Festivali ülke için kültürel anlamda çok önemli bir etkinlik”
Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar imza töreninde yaptığı konuşmada Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin ülke için kültürel anlamda çok önemli bir etkinlik olduğunu ve Telsim olarak böyle bir organizasyona iletişim desteği vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
LTB ile bugüne kadar her türlü işbirliğine açık olduklarını ve işbirliklerinin bundan sonra da devam edeceğini önemle vurgulayan Tanpınar,“Ülkemiz insanına çok keyifli bir tiyatro festivali seyri diliyorum” dedi.

Harmancı:”Desteklerinden dolayı Telsim’e teşekkürler”
LTB Başkanı Mehmet Harmancı ise yaptığı konuşmada, festival iletişim sponsorunun Telsim olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin Kıbrıs’a mal olmuş  adanın en yerleşik festivallerinden biri olduğuna vurgu yapan Harmancı, yurttaşların festival boyunca çok değerli sanatçılar ile biraraya geleceğini belirtti. Festival kapsamında Telsim ile ileryen süreçte daha büyük işbirliklerinin yapılacağına inanç belirten Harmancı desteklerinden dolayı Telsim Genel Müdürü Yardımcısı  Tanpınar’a teşekkür etti

Facebook Yorumları
Supportscreen tag