Kent Güvenliği için LTB-Polis işbirliği

14 Ocak 2016
18 Nisan 2016
10 Şubat 2016
18 Nisan 2016

Kent Güvenliği için LTB-Polis işbirliği

Polis Genel Müdürlüğü tarafından, LTB yönetimi ve personeline yönelik “Suçla Mücadele, Kent Güvenliği ve İmar” konularında bilgilendirmede bulunuldu.

LTB’de gerçekleştirilen toplantıda Polis Genel Müdürlüğü’nün 2014 yılında Girne’de başlattığı ve başarılı bir şekilde uygulayarak 1 Şubat 2016 itibari ile de ülke geneline yaydığı suç öncesi hizmetler ve devriye polisliği ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aktarıldı.

DSC_0651-min

Güvenli kentlerin nasıl oluşturulacağı konusundaki düşüncelerinde paylaşıldığı toplantıya, LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın yanı sıra polis yetkilileri, LTB yöneticileri ve LTB personeli katıldı.

“İmarın suç üzerindeki etkileri”nin de masaya yatırıldığı toplantıda  Polis Baş Müfettişi Kerem Kadiroğulları ve Polis Müfettişi İlhan Kuş, Polis Genel Müdürlüğü’nün konuyla ilgili yürüttüğü çalışmalarla ilgili sunum yaptı.DSC_0640-min

Suçla mücadelede kurumlararası işbirliğinin öneminin vurgulandığı toplantıda, daha güvenli bir başkent için  polis, LTB Kent Güvenlik Birimi ve zabıta ekiplerinin işbirliği içerisinde çalışması konusunda görüş birliğine varıldı.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi