fbpx
14 Ocak 2016
18 Nisan 2016
10 Şubat 2016
18 Nisan 2016

Kent Güvenliği için LTB-Polis işbirliği

Polis Genel Müdürlüğü tarafından, LTB yönetimi ve personeline yönelik “Suçla Mücadele, Kent Güvenliği ve İmar” konularında bilgilendirmede bulunuldu.

LTB’de gerçekleştirilen toplantıda Polis Genel Müdürlüğü’nün 2014 yılında Girne’de başlattığı ve başarılı bir şekilde uygulayarak 1 Şubat 2016 itibari ile de ülke geneline yaydığı suç öncesi hizmetler ve devriye polisliği ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aktarıldı.

DSC_0651-min

Güvenli kentlerin nasıl oluşturulacağı konusundaki düşüncelerinde paylaşıldığı toplantıya, LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın yanı sıra polis yetkilileri, LTB yöneticileri ve LTB personeli katıldı.

“İmarın suç üzerindeki etkileri”nin de masaya yatırıldığı toplantıda  Polis Baş Müfettişi Kerem Kadiroğulları ve Polis Müfettişi İlhan Kuş, Polis Genel Müdürlüğü’nün konuyla ilgili yürüttüğü çalışmalarla ilgili sunum yaptı.DSC_0640-min

Suçla mücadelede kurumlararası işbirliğinin öneminin vurgulandığı toplantıda, daha güvenli bir başkent için  polis, LTB Kent Güvenlik Birimi ve zabıta ekiplerinin işbirliği içerisinde çalışması konusunda görüş birliğine varıldı.

 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag