Kemal Tevfik MUT

serhat
Serhat KOTAK
11 Temmuz 2013
onol
Önol Aktolga
11 Temmuz 2013

Kemal Tevfik MUT

1981 yılında Lefkoşa’da doğan Kemal Tevfik Mut, Gelibolu İlkokulu, Bayraktar Türk Maarif Koleji ile Türk Maarif Kolejinde okudu. Lisans Eğitimi için Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Hukuku alanında Yüksek Lisans (Master) eğitimi aldı. University of Southampton’da Deniz Ticaret Hukuku alanında ikinci bir yüksek lisans (Master) eğitimi yapan Mut, çok iyi derecede İngilizce, Temel derecede Rumca ve Almanca bilmektedir. İstanbul ve İngiltere’de Hukuk Danışmanlığı yapan Mut, 2009 yılından itibaren Tevfik Mut Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı Bürosu’nda avukatlık mesleğini fiilen icra etmektedir.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi