Kadriye Kenter ayakta alkışlandı

baskan1
Fellahoğlu Fransa yolcusu
19 Eylül 2013
sivri
LTB’ye karasinekle mücadelede uzman desteği
19 Eylül 2013

Kadriye Kenter ayakta alkışlandı

 

2 Eylül’de başlayan ve bir ay sürecek Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde 3.’üncü hafta heyecanı Kenter Tiyatrosu’nun “Toplu Hikayeler” oyunu ile başladı.Önceki akşam (17 Eylül Salı) YDÜ AKKM’de sahnelenen Toplu Hikayeler oyununda yer alan oyuncular Kadriye Kenter ile Defne Halman başarılı performansları ile tiyatroseverler tarafından beğeniyle izlendi.Donald Margulies’in yazdığı, Defne Halman ile Balam Kenter’in çevirdiği ve Kadriye Kenter’in yönettiği oyun sonrasında Festival Komitesi Başkanı Yaşar Ersoy, Kenter Tiyatrosu adına Kadriye Kenter’e festival plaketini ve çiçek takdim etti.

Festival’de sıra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda

Festivalin üçüncü hafta heyecanı Ankara Devlet Tiyatrosu’nun “Ben Ödüyorum” oyunu ile sürecek. Yves Jamiaque’nin yazdığı, Vladlen Alexandrov’un yönettiği oyunda Olcay Kavuzlu, Sinem Şahin, Şevki Çepa, Ayşe Akınsal, Ceren Narinoğlu ile Numan Aydın oynuyor. Oyun 19 Eylül Perşembe akşamı 21:00’da YDÜ-AKKM’de sahnelenecek.        

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi