İzci gönüllüleri LTB’deydi

holland
Hollanda Büyükelçisi’nden Fellahoğlu’na ziyaret
4 Kasım 2013
ihale
4 önemli imza
4 Kasım 2013

İzci gönüllüleri LTB’deydi

izci

izciLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kıbrıs Türk İzci Gönüllüleri Derneği yetkilileri ile görüştü.

Başkan Mehmet Çelebioğlu, Asbaşkan Çağan Beysan ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı görüşmede izci gönüllüleri, derneğin amacı ve faaliyetlerini Fellahoğlu’na aktardı.

90.yıl adına çalışmalar yapılıyor

İzciliğin 90.yılı olması nedeni ile dernek olarak bazı çalışmaların yürütüleceği bilgisi verilirken, belli konularda LTB’den teknik destek istendi.

Dünya izciliğinin önemli şahsiyetlerinden Baden Powell’in Kumsal Parkı’nda bulunan anıtının tamir istediği bilgisini de başkana ileten dernek yetkilileri, Fellahoğlu’na kendilerine gösterdiği ilgi nedeni ile teşekkür ettiler.

Fellahoğlu: İşbirliği çağrınıza kayıtsız kalmam

Başkan Fellahoğlu da konuşmasında dernek yöneticilerinin faaliyetler anlamında gösterdikleri yüksek motivasyonun kendisini etkilediğini ifade ederek, işbirliği çağrısına kayıtsız kalmayacağını söyledi. Fellahoğlu, farklı tarzdaki sivil toplum kuruluşlarının topluma renk kattığını ifade ederek, İzci Gönüllüleri Derneği’nin bu anlamda önemli bir misyon üstlendiğini sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi