İbrahim Karabardak’ın ismi Hamitköy’de yaşayacak

Şef İlkay İdris ayakta alkışlandı
18 Mart 2016
İlk ziyaret tarihi Sönmezliler Ocağı’na
19 Mart 2016

İbrahim Karabardak’ın ismi Hamitköy’de yaşayacak

Beş yıl önce hayatını kaybeden  İbrahim Karabardak’ın ismi Hamitköy’de bir sokağa verildi. İbrahim Karabardak’ın isminin verildiği sokakta bugün (19.03.21016) yapılan etkinliğe  Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, LTB yetkilileri, Hamitköy Muhtarı Feyzullah Bostancı, Karabardak’ın ailesi ve arkdaşları katıldı. LTB Başkanı Mehmet Harmancı gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı kısa konuşmada, İbrahim Karabardak isminin bir sokağa verilmesi kararının 2011 yılında alındığını ancak bazı nedenlerden dolayı  yaşanan  zaman kaybından dolayı üzgün olduğunu kaydetti.  Harmancı konuşmasında ayrıca “Hem mücadele arkadaşımız, hem yoldaşımız, hem de can dostumuz  olan İbrahim Karabardak’ın ismi bu sokakla birlikte ölümsüzleştirildi. Bundan sonrada farklı etkinliklerle İbrahim Karabardak’ın adını yaşatmaya devam edeceğiz” dedi

İbrahim Karabardak’ın Babası Gürkan Karabardak yaptığı açıklamada “oğlumun isminin bu sokakta yaşayacak olması nedeniyle mutluyum” dedi. Karabardak ayrıca oğlunun isminin yer aldığı sokağın yeşilendirilmesi için elinden geleni yapacağını kaydetti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi