Hollanda Büyükelçisi’nden Fellahoğlu’na ziyaret

bisiklet
Gündem bisiklet yolları
4 Kasım 2013
izci
İzci gönüllüleri LTB’deydi
4 Kasım 2013

Hollanda Büyükelçisi’nden Fellahoğlu’na ziyaret

holland

holland

Hollanda Büyükelçisi Mrs Bzechje Schwachöfer, 1 Kasım Cuma günü Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Dışilişkiler konusunda hassas çalışmalarına devam eden LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu bu kez Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinin başında gelen Hollanda’nın Lefkoşa Büyükelçisi ile görüştü. Görüşmede, LTB’nin yaşadığı sıkıntılı süreç ile şuanki durumunu Mrs Bzechje Schwachöfer’e anlatan Fellahoğlu kendilerinin de Avrupai ve Çağdaş bir belediye yaratmak için çok çalıştıklarını vurguladı. Fellahoğlu ayrıca “Sizler gibi değerli diplomatlardan bilgiler almayı ve Avrupa’nın gelişmiş şehirleri ile işbirliği yapmayı, dış ilişkilerimizdeki temel felsefe kabul ettik” dedi. Türkiye Cumhuriyeti, Avrupa Birliği ile Birleşmiş Millletler’in katkıları ile gerçekleşen projelerle ilgili olarak da bilgiler veren Fellahoğlu, Lefkoşa Rum Belediyesi ile iyi ilişkiler içinde olduklarına vurgu yaptı.Görüşmede ayrıca Kıbrıs sorunu konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu ve gelinen aşamada BM’nin müzakereleri başlatma girişimleri değerlendirildi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi