Haspolatlı çocuklar için spor okulu

LTB’den suyu idareli kullanma çağrısı
7 Şubat 2016
Başkan Harmancı, Eczacılar Birliği’ni kabul etti
10 Şubat 2016

Haspolatlı çocuklar için spor okulu

Lefkoşa Türk Belediyesi Çocuk ve Gençlik Hakları Birimi ve Beşiktaş Altyapı Okulu ortak çalışması ile Haspolat Çocuk Futbol Okulu faaliyetlerini aktif olarak başlattı. Bu kapsamda bölgedeki çocukların, ailelerinin ve yetkililerin katılımı ile yapılan ilk idman son derece neşeli bir ortamda gerçekleştirildi.

FUTBOL 2

60 çocuk 3 ayrı kategoride antrenman yapıyor

Haspolat bölgesinde yaşayan 4-16 yaş aralığındaki toplam 60 çocuğun yer aldığı idmanda yaş gruplarına göre 3 ayrı kategori oluşturuldu. Eğitmenler eşliğinde çocuklara futbolun temel kuralları anlatılırken, spor dolu günlerinin de başlangıcı verilmiş oldu.

FUTBOL 4

İdman sonrası çocuklara hediyeler de verildi

Haspolat Çocuk Futbol Okulu’nun ilk antrenmanına LTB Başkanı Mehmet Harmancı, LTB Müdürü Mustafa Korucu, LTB Sosyal Hizmetler ve Reklam Şube Amiri Birtan Aktolga, Haspolat Muhtarı Asım Egemen ve Kıbrıs Beşiktaş Futbol Okulları Başkanı Mustafa Taş da katıldı. İdman sonrasında çocuklara hazırlanan hediyeleri de sunulurken, tümü ile yakından ilgilenildi.

FUTBOL 3   FUTBOL 6

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi