Haspolat’a tebrik ve destek

isbirlik
Haspolat’ın yüzü güldü
15 Temmuz 2013
insaat
Gündem inşaat sektörü
15 Temmuz 2013

Haspolat’a tebrik ve destek

hasp

hasp

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu, Haspolat Kulübü Başkanı Bahadır Alkan’ı kabul etti. Görüşmede Haspolat Kulübü eski Başkanı ve geçtiğimiz sezon takımın antrenörü Talip Özdemir de hazır bulundu.

Kulübün faaliyetlerinin konuşulduğu görüşmede Yükselme 2.Lig 3.Grup’ta şampiyon olan futbol takımı hakkında da başkana bilgi verildi.

Alkan’dan teşekkür

Görüşmede konuşan kulüp başkanı Bahadır Alkan, Fellahoğlu’na kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kadri Fellahoğlu Haspolat’ın şampiyonluğunun bir Lefkoşalı olarak kendisini memnun ettiğini belirterek, başarılı yükselişin devamı temennisinde bulundu ve destek belirtti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi