Haspolat’a çıkarma yapıldı..

Bisiklet yolu
Bisiklet yollarını hayata geçireceğiz…
20 Haziran 2013
duran2
Trafik kurallarına uyalım..
21 Haziran 2013

Haspolat’a çıkarma yapıldı..

ilac2

 

ilac2

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Çevre İlaçlama ve Mezbaha Şubesi son dönemlerdeki etkin çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Şube, Haspolat bölgesindeki vatandaşların en büyük şikayetleri arasında yer alan haşare ile ilgili olarak dün sabah (20 Haziran Perşembe) bölgede geniş çaplı bir ilaçlama çalışması yapıldı. Özellikle bölgede popülasyonu artan hamamböceği ve fare ile mücadele kapsamında 2 güne yayılan çalışmaların bugün tamamlanması hedefleniyor.

Fellahoğlu çalışmaları yerinde inceledi..

Şubeye bağlı tüm ekiplerin katıldığı ilaçlama çalışması öncesinde LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu da bölgeye gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Fellahoğlu’nda Haspolat Muhtarı Cemal İnangil de eşlik etti.

Şube yetkilileri ve çalışanlardan bilgiler alan Fellahoğlu, bölgedeki vatandaşlarla da sohbet ederek sorunlarını dinledi.

525 konutta ilaçlama çalışması yapılıyor..

Dün sabah başlayan (20 Haziran Perşembe) ve bugün tamamlanması beklenen çalışmalar çerçevesinde 325’i belediye evleri, 200’ü de köy içerisinde yer alan toplam 525 konutta ilaçlama yapılacak.

Konutlara ilave olarak Haspolat Yeni Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaların tümünde ve ağılların tamamında entegre hamam böceği ve fare mücadelesi başlatıldı.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi