Harmancı, mutfak hizmeti verilenleri ziyaret etti

Beyaz Yasemin Lefkoşa’ya yayılıyor
30 Haziran 2016
Harmancı, Rüya Reşat anısına gerçekleştirilen sergiyi ziyaret etti
2 Temmuz 2016

Harmancı, mutfak hizmeti verilenleri ziyaret etti

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) Başkanı Mehmet Harmancı yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla Paylaşım Mutfağı tarafından yemek  servisi yapılan kişi veya aileleri ziyaret ederek hem Paylaşım Mutfağı uygulamasını yerinde inceledi hem de mutfaktan yararlanan bireylerin bayramını kutladı. Proje fikir sahipleriyle birlikte önce Bandabuliya’daki Mutfağı, sonra da Mutfak aracılığıyla hizmet götürülen evleri teker teker gezen Başkan Harmancı hizmetten yararlanan kişi ve ailelerin  proje hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerini de not ederken ziyaret ettiği kişi/ailelere bayram şekeri de dağıttı.

DSC_0747-min

Dayanışma ruhuyla ihtiyaçlılara bir öğün yemek

Mayıs ayı içinde LTB’nin paylaşım ve dayanışma ruhuyla hizmete koyduğu  ve 48 firma veya kişinin sponsorluğuyla, LTB kasasından bir kuruş çıkmadan yürütülen proje ile Paylaşım Mutfağı’nda üretilen yemekler, günde bir öğün olmak üzere yaşlılar, düşük gelirliler ve mülteciler arasından belirlenen ihtiyaçlı kişilere dağıtılıyor.

DSC_0733-min

 

DSC_0723-min

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi