Harmancı: “Herkese örnek olsun”

Talihli yaşlılar Altınkaya’da tatilin keyfini çıkardı
31 Mart 2016
Harmancı, Burdur Belediye Başkanı Ercengiz’i kabul etti
2 Nisan 2016

Harmancı: “Herkese örnek olsun”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, saçlarını keserek Kanser Hastaları Yardım Derneği’ne bağışlayan 16 yaşındaki Serda Yurdaer’e plaket takdim etti.

Öğrenci-min
Harmancı
LTB Başkanı Mehmet Harmancı Serda Yurdaer’i makamında kabul ederek örnek davranışından ötürü kutladı. Yurdaer’e Orhan Pamuk’un Kırmız Saçlı Kadın kitabının yanı sıra bir de plaket takdim eden Harmancı, araba tasarımcı olmak isteyen Yurdaer’e “Sende örnek davranışınla topluma nobel kadar değerli bir mesaj verdin”dedi. Serda Yurdaer’in duyarlı davranışının takdire şayan olduğunu belirten Harmancı, Yurdaer’in ailesini de kutladı.
Yurdaer
Saçlarını kanser hastalarına bağışlamanın mutluluğunu yaşadığını belirten Yurdaer ise kabulünden dolayı başkan Harmancı’ya teşekkür etti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi