Hamitköy Cemsa Evleri’nde 120 hanenin kanalizasyon sorunu çözülüyor

LTB’nin Beyaz Yaseminli işyerlerine ziyaretleri sürüyor
23 Haziran 2017
Er Meydanı – Mehmet Harmancı (20 Haziran 2017)
28 Haziran 2017

Hamitköy Cemsa Evleri’nde 120 hanenin kanalizasyon sorunu çözülüyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Hamitköy Kutup Sokak’ta bulunan Cemsa Evleri’nin uzun yıllardan beridir hem site hem de bölge sakinleri için ciddi bir sorun olan lağım konusunu kalıcı olarak çözmek için önemli bir adım attı. LTB ile Necati Hasan Güney Construction iş birliği içerisinde yapılacak çalışma ile sitede bulunan 120 hane mevcut kanalizasyon hattına bağlanacak. Ramazan Bayramı sonrası başlayacak olan çalışmalarla ilgili sitenin bulunduğu bölgede incelemelerde bulunan ve Kanalizasyon Şubesi yetkilileri ile bölge halkından sorunla ilgili yerinde bilgi alan başkan Harmancı yıllardan beridir ihmal edilen Hamitköy’ün sorunlarına yönelik somut adımlar atmaya devam edeceklerini belirtti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi