Güzel bir toplumsal dayanışma örneği

LBO Çocuk Korosu neşe saçtı
30 Aralık 2015
LTB ile Diyetisyenler Birliği işbirliğinde eğitim çalışması
2 Ocak 2016

Güzel bir toplumsal dayanışma örneği

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) başkentteki farklı alanlardaki sıkıntılara ulaşabilmeye yönelik yapılanması sonrasında kurulan Çocuk ve Gençlik Hakları Birimi, çalışmalarını sürdürüyor.

Sosyal Hizmetler ve Reklam Şubesi’ne bağlı olarak çalışan birim, yaptığı tespitlerin ardından Haspolat’taki ağıllar bölgesinde ekonomik anlamda sıkıntı içinde yaşayan 35 çocuğumuza yeni yıl öncesinde anlamlı katkılarda bulundu.

 

Çocuklara futbol okulu müjdesi de verildi

Birim tarafından duyarlı vatandaşların katkıları ile hazırlanan iaşe, giyim ve kırtasiye malzemelerini alan çocuklar büyük mutluluk yaşarken, LTB yetkililerinden futbol oynamalarına imkan sağlanması talebinde bulundular.

Çalışmaları yerinde görmek için bölgeye giden LTB Başkanı Mehmet Harmancı, çocuklar ve aileleri ile tek tek ilgilenirken, Haspolat bölgesinde bir futbol okulu açarak tüm çocuklara spor yapma imkanı sağlayacakları müjdesini verdi.

foto 2

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi