Gündem inşaat sektörü

hasp
Haspolat’a tebrik ve destek
15 Temmuz 2013
sigorta
LTB’de tüm personel kazalara karşı sigortalandı
15 Temmuz 2013

Gündem inşaat sektörü

insaat

insaat

 

LTB’de inşaat,proje ve uygulama konuları masaya yatırıldı
 
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) inşaatlara izin veren makam olarak, 10 Temmuz Çarşamba günü sektörde var olan eksikliklerin tespiti, sorunların çözümü ve bürokratik işlemlerin hızlandırılması amacıyla çalıştay toplantısı düzenledi.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nunda katıldığı toplantıya sektör temsilcileri olarak Şehir Planlama Dairesi Müdürlüğü, KTMMOB Mimarlar Odası, KTMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, KTMMOB Makine Mühendisleri Odası, KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, K.T Müteahhitler Birliği yetkilileri katıldı.

Fellahoğlu: “Hepimiz bütünün parçalarıyız”

Toplantı öncesi bir konuşma yapan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu temsilcilere, hep birlikte bir bütünün parçaları olduklarını ve ancak bir araya gelindiğinde sorunların çözüleceğine ve vatandaşlara daha iyi hizmet götürülebileceğine dikkat çekti.

Toplantılar sürekli olacak

Sektör temsilcileri, inşaat alanında varolan sorunların ortaya konulması ve çözümü için, inşaatlara izin veren makam olarak LTB ile çalışmaktan memnun olduklarını belirttiler. Temsilciler toplantıda, inşaat sektöründe var olan eksiklikler, mevcut sorunların çözümü ve bürokratik işlemelerin hızlandırılması amacıyla görüşlerini ortaya koydu. Çalıştayın toplantıları haftalık olarak devam edecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi