Fellahoğlu ve Denktaş Asmaaltı bölgesinde incelemelerde bulundu

yol
Levent İlkokulu çevresinde yeni düzenleme
11 Ekim 2013
mezar
Lefkoşa Mezerlığı bayrama hazır
11 Ekim 2013

Fellahoğlu ve Denktaş Asmaaltı bölgesinde incelemelerde bulundu

asma

asma

Lefoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu ile Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş dün (10.10.2013), yayalaştırılması planlanan Asmaaltı bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Fellahoğlu ve Denktaş “Asmaaltı ve Arastabölgesi Yayalaştırma Trafik Düzenleme Projesi ” kapsamında trafiğe kapatılacak (yönlendirme yapılacak) olan bölgede dolaşarak Asmaaltı esnafıyla sohbet etti. Asmaaltı esnafının proje ile ilgili görüşlerini de dinleyen Fellahoğlu ve Denktaş Atatürk Meydanı’ndan girişi olan Asmaaltı Sokak’tan itibaren Arasta Sokak’ın Bedesten’e kadar olan kısmında yürüyerek projeyi değerlendirdi. Ziyaret esnasında İplik Pazarı bölgesinin de trafiğe kapatılması yönünde çalışma yapıldığını ifade edildi. Öte yandan, inceleme sonucunda Fellahoğlu ve Denktaş, LTB ile Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanlığı’ı işbirliği ile , Surlariçi’ne dönük bir protokol hazırlanması ve koordinasyon konusunda birlikte hareket etme kararı aldı.

Lefkoşa İmar Planı çerçevesinde devam etmekte olan projeler sonuçlandırıldığında Surlariçi’nin turizm ,kültür ve eğitim merkezi olması hedefleniyor.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi