Fellahoğlu uyardı

yaslilar
LTB, Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Eziç Restaurant işbirliği ile yaşlılara yemek verdi
25 Mart 2014
ozeg
Özel Eğitim ve İş Merkezi öğrencileri LTB’yi ziyaret etti
26 Mart 2014

Fellahoğlu uyardı

araccek

araccek

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu dün (24.03.2014) Motorlu Araç Satıcıları ve İmalatçıları Birliği (MASİB) yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Lefkoşa’nın çeşitli bölgelerinde bireysel olarak satışa sunulan arçların konuşulduğu kabulde MASİB Başkanı Fırat Serhat, As Başkan İbrahim Akın ve Sayman Hasan Tosunoğlu hazır bulundu.

Fellahoğlu “yol kenarlarında satışa sunulan araçlar çekilecek”

Kabulde konuşan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu Başkent Lefkoşa’nın çeşitli bölgelerinde bireysel olarak satışa sunulan araçların   uygunsuz yerlerde sergilenmesinden dolayı sıkıntı yaşandığını kaydetti. Fellahoğlu, cami avlularında, okul-apartman önlerinde, yol kenarlarında, çemerlerde ve kaldırımlarda uygunsuz olarak sergilenen bu araçların, hem binaların giriş ve çıkışına hem de yollarda ve kaldırımlarda yaya geliş gidişlerine engel olduğuna dikkat çekti. Bunların yanında kent içinde uygunsuz şekilde sergilenen ikinci el araçların   görüntü kirlliliğinede yol açtığını söyleyen Fellahoğlu uyarıda bulunarak bu şekil de bıraklılan araçların LTB tarafından çekileceğinini vurguladı.

Serhat “Kayıt dışı gelir elde ediliyor”

MASİB Başkanı Fırat Serhat’ta konuşmasında uygunsuz şekilde satışa sunulan bu araçlardan düzenli olarak gelir elde eden kişilerin, herhangi bir vergi ödemediğini ve kayıt dışı gelir elde ederek haksız rekabete yol açtıklarını belirtti. Bu şekilde tüketiciye kalitesiz araç satıldığınada dikkat çeken Serhat Birlik olarak bu durumdan rahtsız olduklarını kaydetti. Serhat bu soruna çözüm üretmek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla başkan Fellahoğlu’nu ziyareti ettiklerini söyledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi