Fellahoğlu, Tiyatro Eleştirmeni Akmen’i kabul etti

Fellahoğlu, Akıncı ve Erten’den LBT’ye övgü
25 Eylül 2013
ektam
Fellahoğlu, Ektam yetkililerini kabul etti
26 Eylül 2013

Fellahoğlu, Tiyatro Eleştirmeni Akmen’i kabul etti

üstün

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu geçtiğimiz hafta Uluslararası Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Türkiye Merkezi Genel Başkanı Üstün Akmen’i kabul etti.Ziyarette LTB Kültür Sanat Koordinatörü ve Festival Komitesi Başkanı Yaşar Ersoy’da hazır bulundu.

Akmen ziyarette Başkan Fellahoğlu’na “Yazı Uçtu Sahneye Kondu” isimli kitabını takdim etti. LTB Başkanı Fellahoğlu ise Akmen’e Lefkoşa’yı simgeleyen plaket sundu.

Uluslararası Eleştirmenler Birliği Türkiye Başkanı Üstün Akmen, Lefkoşa Türk Belediyesi’nin düzenlediği Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin tüm sıkıntılara ve zorluklara rağmen 11 yıl boyunca devam etmesinin büyük bir başarı olduğunu belirterek, başta Festival Komite Başkanı Yaşar Ersoy olmak üzere, LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nu tebrik etti.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise yaptığı konuşmada, Üstün Akmen’in her yıl olduğu gibi bu yılda festivalin tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini belirterek, desteğinden dolayı teşekkür etti.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi