Fellahoğlu’ndan gençlere çağrı

LTB’de çalışmalar son sürat
20 Ağustos 2013
logo
Fellahoğlu’ndan maksatlı haberlere tepki
26 Ağustos 2013

Fellahoğlu’ndan gençlere çağrı

avcılık

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu gençlerin spor ile daha fazla ilgilenmesini, çeşitli spor branşlarında kendilerini geliştirmelerini isteyerek, bu sayede hem bireysel gelişim, hem de sporun gelişiminin ivmesinin artacağını söyledi.

Fellahoğlu bugün (21 Ağustos Çarşamba) Göçmenköy Avcılık ve Atıcılık Birliği’ni kabul etti.

Birlik başkanı Erhan Keser’in yanı sıra yönetim kurulu üyesi Gökhan Akar ve olimpik havalı silahlar sporcuları İnci Alper, Mustafa Kerimoğlu, Osman Kofalı, Cemal Ağaoğlu, Hasan Çavuşoğlu, Erdoğan Açıkgül, Mustafa Akmergiz, Cemal Alicik ve Hasan Bürkan Kütüküt görüşmede hazır bulundu.

Keser sporcularının başarılarını anlattı

Kabulde konuşan Göçmenköy Avcılık ve Atıcılık Birliği Başkanı Erhan Keser, Fellahoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. Keser olimpik havalı silahlar sporcularını Başkan Fellahoğlu’na tanıtarak, genç sporcuların aldıkları başarıları anlattı. Birliğin sorunlarını da dile getiren Keser, avcılık ve atıcılık sporunun önemine vurgu yaptı.

Fellahoğlu’ndan tebrik ve nasihat

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’da kabulde yaptığı konuşmada başarılı ve genç sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Fellahoğlu, sporun gençlerin hayatındaki önemine vurgu yaparak “Sporun her yönden gelişim ve gençlerin spora yönelmeleri gençleri olumlu yönde etkileyecektir” dedi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi