Fellahoğlu’na Denktaş’ı anlattılar

sosyal risk
Fellahoğlu, Sosyal Riskleri Önleme Vakfı’nı kabul etti.
1 Kasım 2013
bisiklet
Gündem bisiklet yolları
4 Kasım 2013

Fellahoğlu’na Denktaş’ı anlattılar

Rauf Dernek

Rauf Dernek

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu, Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Genel Başkanı Latif Akça’yı kabul etti.

Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Genel Başkanı Latif Akça, LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, görevinde başarılar diledi.Dernek faaliyetleri ile ilgili olarak Başkan Fellahoğlu’nu bilgilendirdiklerini kaydeden Akça, LTB ile ortak projelere imza atmak istediklerini söyledi.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği’nin ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. Fellahoğlu diğer dernek, kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği ile de işbirliği içinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi