Fellahoğlu klasik otomobilcileri kabul etti

fidan
Fidanlar daha yeşil bir Taşkınköy için dikildi
23 Aralık 2013
res
LTB ile Res-Bir’den kaçak büfe ve restoranlara karşı ortak mücadele
23 Aralık 2013

Fellahoğlu klasik otomobilcileri kabul etti

otomobil

otomobil

 

Dernek Surlariçi’nde klasik otomobillerin de sergileneceği bir müze açmak istiyor

Fellahoğlu klasik otomobilcileri kabul etti

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı (LTB) Kadri Fellahoğlu, Cenk Sarper başkanlığınaki Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği yöneticilerini kabul etti.

LTB başkanı Kadri Fellahoğlu’na derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aktaran Cenk Sarper Fellahoğlu’nu düzenleyecekleri etkinliklere davet etti.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise kabulde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Klasik Otomobil Derneği’nin etkinliklerini yakından takip ettiğini belirtti. Derneği’n hem turizme katkı sağlayacak hem de aralarında klasik arabaların da bulunduğu Kıbrıs kültürünü yansıtan antika eşyaların sergileneceği bir müze açma fikri olduğunu dile getiren Fellahoğlu, bu müze için Derneği’n Surlariçi bölgesini seçmesini de bölgenin canlanmasına katkı koyması anlamında çok değerli bulduğunu ve LTB’nin de sıcak baktığı bu projeye katkı koymak istediklerini söyledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi